Selekcija kategorije 10-15 godina



 

NAZIV

DOB

KATEGORIJA

REDATELJ

PROIZVODNJA

GOD.

TRAJ.

DRŽ

1

El secreto del paraiso

10-15

Otvorena

Grupa autora

IES Perez comendador de Plasencia

2012.

2' 07''

ESP

2

Electronically Enslaved

10-15

Otvorena

Kehris Christodoulos

Camera Zizanio

2012.

4' 43''

GR

3

AFA

10-15

Otvorena

Grupa autora

Standard Experimental School of University of Athens

2012.

9' 30''

GR

4

I do not depend

10-15

Otvorena

Grupa autora

Coop Soc. CAPS

2013.

12'

ITA

5

Ne ustajem na lijevu

10-15

Dokumentarni

Grupa autora

Filmska družina ZAG / O.Š. Marije Jurić Zagorke

2012.

8' 15''

HR

6

Djevojčica anđeoskog glasa

10-15

Dokumentarni

Irma Muratović

JU Prva osnovna škola Srebrenik

2013.

7' 09''

BIH

7

Amar

10-15

Dokumentarni

Elma Hadžić

JU Prva osnovna škola Srebrenik

2013.

7' 12''

BIH

8

Što na nebu sja visoko

10-15

Dokumentarni

Augustin Paltužić

O.Š.Bartola Kašića i Udruga Manda – film i riječ

2013.

10' 08''

HR

9

Milanovih pet minuta

10-15

Dokumentarni

Grupa autora

FFVAL - Luka

2012.

6' 59''

HR

10

Trikotnik

10-15

Igrani

Grupa autora

KUD Marnie film /Zveza prijateljev mladine Ljubljana

2013.

4' 26''

SLO

11

Sudnji dan

10-15

Igrani

Grupa autora

FKVK Zaprešić

2013.

11' 05''

HR

12

Crveni gumb

10-15

Igrani

Grupa autora

FKVK Zaprešić

2012.

4' 05''

HR

13

Jutro

10-15

Igrani

Grupa autora

Filmska družina ZAG / O.Š. Marije Jurić Zagorke

2013.

5' 23''

HR

14

Vent de garbi

10-15

Igrani

Pablo Vergara

Jordi el Mussol

2013.

4' 04''

ESP

15

Floor wars

10-15

Igrani

Grupa autora

Luksuz produkcija

2012.

4' 10''

SLO

16

Šipanski film

10-15

Igrani

Grupa autora

Škola filma Šipan

2012.

17' 22''

HR

17

La Encefalowhatsapatia

10-15

Igrani

Grupa autora

IES Perez Comendador de Plasencia

2013.

4' 51''

ESP

18

Duuga priča

10-15

Igrani

Grupa autora

FKVK Zaprešić

2012.

2' 54''

HR

19

Čimpanza u svemiru

10-15

Animirani

Borna Benčić

FKVKZ

2013.

5' 19''

HR

20

Crveni zmaj

10-15

Animirani

Eva Jalušić

ŠAF - Čakovec

2013.

2' 35''

HR

21

Čovjek koji je volio fućkati

10-15

Animirani

Iva Ružić

ŠAF - Čakovec

2012.

3' 46''

HR

22

Prljavi grad

10-15

Animirani

Rajna Međimurec

ŠAF - Čakovec

2013.

2' 15''

HR

23

Uredski renđer

10-15

Animirani

Bruno Borovec

VANIMA

2012.

2'

HR

24

Dan dolgo nazaj

10-15

Animirani

Nik Potočnik

KUD Marnie film Ljubljana

2013.

2' 54''

SLO

25

The Mask

10-15

Animirani

Yana Rubinshtein

WILD KIDS Animation Studio Jerusalem

2012.

2' 41''

IL

26

Pero Rodić poštar

10-15

Animirani

Maja Kos

Centar Lukas

2012.

2'

HR

27

Rozokapica

10-15

Animirani

Sonja Pongračić

VANIMA

2012.

2' 43''

HR

28

Monsieur a au musee

10-15

Animirani

Grupa autora

Labodanim, France

2013.

4' 30''

FRA

29

U 15 do – nastupa zlo

10-15

Animirani

Vedran Horvat

ŠAF - Čakovec

2013.

2' 06''

HR