Selekcija kategorije 16-20 godina


 

NAZIV

DOB

KATEGORIJA

REDATELJ

PROIZVODNJA

GOD.

TRAJ.

DRŽ

1

100 posto jabuka

16-20

Otvorena

Grupa autora

FKVK Zaprešić

2012.

1' 07''

HR

2

Nikos and Sophia

16-20

Otvorena

Grupa autora

Youth Plan-Camera Zizanio

2013.

6'

GR

3

Žito

 

16-20

Otvorena

Maja Bedalov

Škola likovnih umjetnosti Split

2013.

3' 43''

HR

4

Međ.volonter....

16-20

Otvorena

Grupa autora

Kinoklub Karlovac

2013.

3' 19''

HR

5

Where are we heading to!

16-20

Dokumentarni

Grupa autora

Arab Resource Center for Popular Arts / AL-JANA

2012.

13'

LEB

6

Bel Hawa Sawa

16-20

Dokumentarni

Grupa autora

Arab Resource Center for Popular Arts / AL-JANA

2012.

10'

LEB

7

Angel of death

16-20

Dokumentarni

Neven Pogutz

Škola likovnih umjetnosti Split

2013.

2' 32''

HR

8

Maškare

16-20

Dokumentarni

Grupa autora

Škola likovnih umjetnosti Split

2013.

3' 58''

HR

9

El sol sempre torna

16-20

Igrani

Grupa autora

A Bao a Qu

2013.

9' 50''

ESP

10

Doppelganger

16-20

Igrani

Ante Rogulj

Škola likovnih umjetnosti Split

2013.

3' 02''

HR

11

Gledam dalje

16-20

Igrani

Tomislav Kralj

Kinoklub Karlovac

2013.

4' 34''

HR

12

666

16-20

Igrani

Susanne Peissl

Mladinski dom Celovec

2013.

3' 06''

SLO

13

Jači od straha

16-20

Igrani

Tomislav Kralj

Kinoklub Karlovac

2013.

11' 30''

ESP

14

Prosjak

16-20

Igrani

Grupa autora

FKVK Zaprešić

2013.

3' 49''

SLO

15

My country

16-20

Igrani

Ali Hamouch

Ali Hamouch

2013.

12'55''

LEB

16

Kapitalistička košulja

16-20

Igrani

Andrea Bobić

Udruga Luža

2013.

5'

HR

17

Teške boje

16-20

Igrani

Grupa autora

Elegy film

2013.

14'

HR

18

Lift me up

16-20

Animirani

Karla Skok

Filmsko kreativni studio Vanima

2012.

1' 43''

HR

19

The artist

16-20

Animirani

Grupa autora

Fine Arts Faculty /Ahmed El.ashwah

2012.

2' 20''

ET

20

Una noche loca

16-20

Animirani

Eduardo Montes

IES Perez Comendador de Plasencia

2013.

2' 8''

ESP

21

Humans

16-20

Animirani

Grupa autora

Elegy film

2013.

2' 8''

HR

 

 
                      U SELEKCIJU DOBNE KATEGORIJE 16-20 direktno su ušli i filmovi – pobjednici 18. filmske revije mladeži – Karlovac 2013. :

 
1 Ekvinocij

16-20

Otvorena

Venera Čočaj

UM SAVE Poreč

7'31''

HR

2

Samo jedno mjesto na svijetu se zove dom

16-20

Dokumentarni

Marko Žilić

Almodovarci Osijek

9'20''

HR

3

Haralampija

16-20

Igrani

Alen Pejković

Studio kreativnih ideja Gunja

11'01''

HR

4

Galeb

16-20

Animirani

Paola Grbić

Škola likovnih umjetnosti Split

3'35''

HR