Competition screenings

1. projekcija 16.10. četvrtak u 20:15

ANIMA ,   Animirani , Udruga Luža , Hrvatska

2:00

DAYDREAM , Igrani ,Tisfest/Altkulur, Turkey

4:00

ON,   Dokumentarni, Muški uč.dom Dubrovnik, Hrvatska

6:20

BARNADIS:TROCETS DE BARCELONA, Animirani ,Modiband, Spain

4:00

CHARLIE'S SMILE Igrani, EPAL Agios Nikolaos, Crete, Greece

12:40

RECYCLE , Animirani, NS Dubrava, Hrvatska

2:25

QUIERES UN POCO? , Dokumentarni, Manuela Guisantes Vilanova , Spain

3:00

GLASNA TIŠINA, Otvorena,OŠ Bartol Kašić i Udruga Manda,Hrvatska

3:03

BRINCAR/PLAY, Animirani ,Colectivo Fotograma 24,Portugal

8:00

HUSH, Igrani, Shashat, Palestina

7:40

HELP GUNJA, Dokumentarni, SKIG, Hrvatska

3:50

 

56:58

 

2. projekcija 17.10. petak u 11:00

CARME'S ANGELS AGAINST THE PIGEON POOP , Igrani ,Santa Teresa School, Spain

14:09

PUN MJESEC, Animirani, CTK Osijek/VK Mursa, Hrvatska

2:30

PASJI ŽIVOT , Dokumentarni , OŠ Strahoninec, Hrvatska

7:51

I DREAM, I DON'T STEP BACK, I LIVE, Animirani, 6th High School of Patras, Greece

6:20

LABYRINTH , Otvorena, Wild Kids, Izrael

3:26

LEONE I RENATO, Dokumentarni, Udruga ZAG , Hrvatska

9:52

ONE TEAM, Animirani, Ahmed El Ashwah, Egipat

2:22

LEVEL 2013, Otvorena, GAMad 1992, Hrvatska

4:21

OGLEDALO, Igrani, OŠ Većeslava Holjevca, Hrvatska

7:20

NEED, Igrani, Ali Naak, Alžir

5:30

KATALIZATOR, Igrani, FKVK Zaprešić, Hrvatska

8:00

 

71:41

 

3. projekcija 17.10. petak u 16:00

IGRAČ , Animirani ,ŠAF Čakovec, Hrvatska

1:25

THE CHOCOLATE GATE, Igrani, 3rd PS Ag.Dimitrios, Greece

6:00

TOPOGLAVCI ,   Animirani ,ZVVIKS, Slovenia

1:20

LUZER, Igrani, AVCD, Hrvatska

14:00

MAČKA , Animirani ,FKVK Zaprešić, Hrvatska

1:35

DJEČJA SLOBODA, Igrani, OŠ Banovići , Bosna i Hercegovina

4:00

AMAR EN TEMPO REVUELTO, Animirani, IES Perez Comendador , Španjolska

2:56

POSAO ZA KLINCE ,   Igrani ,NS Dubrava, Hrvatska

9:50

U MUZEJU, Animirani, VANIMA , Hrvatska

2:27

MARINOVO TEZORO, Dokumentarni, Dom Marina Držića Dubrovnik , Hrvatska

16:14

PAOLA DI ROSA IS HAPPY, Otvorena, UD Paola Di Rossa , Hrvatska

6:15

 

66:12

 
 
4. projekcija 17.10. petak u 17.45

HLADNOKRVNO, Igrani ,Elegy film, Hrvatska

20:00

THE FOREST KEEPERS, Animirani, CineClub de Avanca, Portugal

6:11

SRETAN SVJETSKI DAN PLESA , Otvorena ,Kinoklub Karlovac, Hrvatska

3:17

MOJ SVIJET ,   Igrani ,Blank filmski inkubator, Hrvatska

4:00

FEAR , Animirani ,K'Prasc, Slovenia

2:00

KARAPOL, Dokumentarni, Melih Kundacioglu, Turska

20:00

FOREST, Igrani, Luksuz , Slovenia

5:04

NEDODIRLJIVA , Igrani ,AVCD, Hrvatska

9:55

DOBRODOŠLI U NAŠ GRAD ŠIBENIK, Animirani, OŠ Jurja Šižgorića , Hrvatska

4:12

 

74:00

 

5. projekcija 18.10. subota u 10.00

PAPALAGI – UOMO BIANCO, Otvorena , L.C.Ugo Foscolo, Italia

10:00

LETTER, Enimation School , Slovenia

2:38

PROFESIONALCI , Igrani ,FFVAL, Hrvatska

6:06

ŠAPICA , Dokumentarni ,FKVK Zaprešić, Hrvatska

5:58

A CADEIRA , Otvorena ,Cine Club de Avanca, Portugal

3:57

DON'T CRY MOM ,WE'LL TALK ON SKYPE, Dokumentarni, St.of 1st Apal Pagos, Greece

11:23

QUEDADA, Igrani, Manuela Guisantes Vilanova, Spain

15:13

WHAT ABOUT MUFFIN , Animirani , ŠLU Split, Hrvatska

3:24

MAMA ,ZAŠTO SI TAKVA, Igrani, Element film , Hrvatska

10:00

LOVRO-PJESME O TEBI, Otvorena, Blank filmski inkubator, Hrvatska

3:36

 

72:15

 

6. projekcija 18.10. subota u 17.00

OPERACIJA KIKIRIKI, Igrani, OŠ Trnsko, Hrvatska

10:00

ZALJUBLJENI KOROV, Animirani, OŠ Banovići, Bosna i Hercegovina

3:00

ZVUČNA KULISA, Dokumentarni, OŠ Bartol Kašić i udruga Manda, Hrvatska

6:58

LJUBAV KLEPETANA I MALENE, Animirani, Centar Lukas, Hrvatska

2:00

KOLARIN, Igrani, LJŠFŠ sa OŠ Župa dubrovačka

7:20

KOVAČ-ZANAT KOJI NESTAJE, Dokumentarni, JU Prva OŠ Srebrenik, Bosna i Hercegovina

7:00

NEVERA, Animirani, NS Dubrava, Hrvatska

5:47

PERUK, Igrani, Nihan Yami, Turska

4:04

Z Z ZMAJ, Animirani, FKVK Zaprešić, Hrvatska

2:46

FENT REALITAT UN SOMNI, Dokumentarni, A Bao A Qu, Spain

8:29

THE PEN, Igrani, 1ST SE High School of Athens, Greece

10:00

 

67:00

 

7. projekcija 18.10. subota u 18:45

OTOK PANŠI , Igrani ,Škola filma Šipan, Hrvatska

15:30

ŠUMA, Animirani, ŠAF, Hrvatska

2:50

KOPAČ BUNARA, Dokumentarni, OŠ Gornji Mihaljevec, Hrvatska

3:19

MAYBE THERE'S HOPE, Igrani, 1st HS of Pyrgos, Greece

4:00

LJUBAVNA METAMORFOZA, Animirani, VANIMA, Hrvatska

1:55

BOLEST POLJUPCA, Dokumentarni, Hodači po žici

13:25

IN TIME , Otvorena, ŠLU Split, Hrvatska

5:54

SUNNY SIDE UP , Igrani, Udruga Luža, Hrvatska

2:51

NIGHTMARE, Igrani, Manuela Guisantes Vilanova , Spain

4:00

ORIGINALITY , Igrani, Mike Alien Films, Spain

12:55

 

65:09