Jury 2015
travanj 21, 2017

PROGRAM DUFF 2017

Utorak 17. listopada

20.00 Kino Visia
90 godina dubrovačke gimnazije na Pločama – dokumentarni film udruge Luža

 

 

Srijeda 18. listopada

8.00 – 14.00 Kino Sloboda
Djeca biraju – kategorija animirani film
Projekcije za učenike osnovnih škola

09.30 – 12.00
Dječji vrtić Izviđač
Filmska početnica
Voditeljice radionice: Vanda Kreutz i Sandra Bastašić

09.00 – 13.00
Dvorana Visia / predvorje
Radionica igranog filma za SŠ
Voditelj radionice: Nils Neubert

14.00 – 18.00
Udruga Luža / Informadur (Hotel Stadion, istok)
Radionica igranog filma za OŠ
Voditelji radionice: Zoran Ćatić i Mirza Ajnadžić

20.00 Kino Visia
Novela od Stranca – igrani film u produkciji Doma Marina Držića

 

 

Četvrtak 19. listopada

8.00 – 14.00 Kino Sloboda
Djeca biraju – kategorija animirani film
Projekcje za učenike osnovnih škola

09.30 – 12.00 Dječji vrtić Izviđač
Filmska početnica
Voditeljice radionice : Vanda Kreutz i Sandra Bastašić

09.00 – 13.00  Dvorana Visia / predvorje
Radionica igranog filma za srednju školu
Voditelj radionice: Nils Neubert

09.00 – 13.00  Udruga Luža/Informadur (Hotel Stadion, istok )
Radionica igranog filma za OŠ
Voditelji radionice: Zoran Ćatić i Mirza Ajnadžić

09.00 -13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica animiranog filma
Voditeljica radionice: Hana Repše

9.00 – 13.00 Teatar Lero (Lazareti)
Radionica izrade filmskog trailera
Voditeljica radionice: Ružica Dodig

11.00 – 13.30 Dvorana Visia
Škola u kinu
Voditelj: Boško Picula

19.00 Luža (predvorje kina Sloboda)
Izložba starih filmskih plakata, Photobooth Duffa

20.00 Kino Sloboda
OTVARANJE FESTIVALA

20.45 Kino Sloboda
1. projekcija natjecateljskog programa

21.30 Luža (predvorje kina Sloboda)
Koktel zabava

 

 

Petak 20. listopada

8.00 – 11.00 Kino Sloboda
Djeca biraju – kategorija animirani film
Projekcije za učenike osnovnih škola

09.30 – 12.00 Dječji vrtić Izviđač
Filmska početnica
Voditeljice radionice: Vanda Kreutz i Sandra Bastašić

09.00 – 13.00  Dvorana Visia / predvorje
Radionica igranog filma za srednju školu
Voditelj radionice: Nils Neubert

09.00 – 3.00  Udruga Luža / Informadur (Hotel Stadion, istok)
Radionica igranog filma za OŠ
Voditelji radionice: Zoran Ćatić i Mirza Ajnadžić

09.00 -13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica animiranog filma
Voditeljica radionice : Hana Repše

9.00 – 13.00 Teatar Lero (Lazareti)
Radionica izrade filmskog trailera
Voditeljica radionice : Ružica Dodig

9.00 – 13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica eksperimentalnog filma
Voditelj radionice: Hrvoje Zuanić

9.00 – 13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica osnove dizajna zvuka i kompozicije glazbe za video i film
Voditelj radionice: Haris Čustović

10.00 – 14.00 Dvorana Visia
Stručni skup za učitelje hrvatskog jezika
– Od kina u školi do škole u kinu
voditelj dr.sc. Boško Picula, pr.v.š.
– Radionica metodičke nastave filma
Voditeljica Ana Đordić, prof. hrv.jezika i medijske kulture

11.00 Kino Sloboda
2. projekcija natjecateljskog programa

12.30 – 13.30 Luža (predvorje kina Sloboda)
Razgledavanje Grada u pratnji vodiča

16.30 Kino Sloboda
3. projekcija natjecateljskog programa

18.00 Kino Sloboda
4. projekcija natjecateljskog programa

20.00 Klub Art radionice Lazareti
Program za djecu i mlade / Filmski pub kviz , DJ, Karaoke, Koktel /

20.00 Ploče iza Grada
Program za mentore / Druženje, razmjena iskustava, večera /

19.30 Dvorana Visia
DJEČJA PREMIJERA
CRVENI PAS: POČETAK – obiteljski film
Režija: Kriv Stenders, Ul: Levi Miller, Bryan Brown, Jason Isaacs
Nominated Crystal Bear / Berlin Film festival 2017

 

 

Subota 21. listopada

09.00 – 13.00  Dvorana Visia / predvorje
Radionica igranog filma za srednju školu
Voditelj radionice: Nils Neubert

09.00 – 13.00  Udruga Luža/Informadur (Hotel Stadion, istok)
Radionica igranog filma za OŠ
Voditelji radionice: Zoran Ćatić i Mirza Ajnadžić

09.00 – 13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica animiranog filma
Voditeljica radionice: Hana Repše

9.00 – 13.00 Teatar Lero (Lazareti)
Radionica izrade filmskog trailera
Voditeljica radionice: Ružica Dodig

9.00 – 13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica eksperimentalnog filma
Voditelj radionice: Hrvoje Zuanić

9.00 – 13.00 Gimnazija Dubrovnik
Radionica osnove dizajna zvuka i kompozicije glazbe za video i film
Voditelj radionice: Haris Čustović

11.00 Kino Sloboda
5. Projekcija natjecateljskog programa

12.45 Stara luka
Izlet na Lokrum (ručak)

17.00 Kino Sloboda
6. Projekcija natjecateljskog programa

18.30 Kino Sloboda
7. Projekcija natjecateljskog programa

19.30 Kino Visia
DJEČJA PREMIJERA
UVIJEK SVOJA – francuski obiteljski film
Režija: Emilie Deleuze, Ul: Léna Magnien, Patricia Mazuy, Philippe Duquesne, Catherine Hiegel, Alex Lutz
Berlinale – Crystal Bear Special Mention, European Film Awards – Young Audience Award

21.00 Kino Sloboda
PREMIJERNI FILMSKI PROGRAM
GLASNIJE OD ORUŽJA – hrvatski dokumentarni film
Režija: Miroslav Sikavica, Produkcija: Factum

 

 

Nedjelja 22. listopada

10.00 Kino Sloboda
DODJELA NAGRADA / ZATVARANJE FESTIVALA

11.30 Kino Sloboda
PROJEKCIJA NAGRAĐENIH FILMOVA

17.00 Kino Visia
OBITELJSKA PREMIJERA MOTOVUNA 2017
BRAILLEOVO SRCE – obiteljski film
Režija: Michel Boujenah, Ul: Alix Vaillot, Jean-Stan Du Pac, Charles Berling, Pascal Elb
Zlín Film Festival (nagrada publike, nagrada dječjeg žirija), Toronto International Film Festival Kids, Dubai Int’l Film Festival, BUFF Int’l Film Festival (ECFA Award), Zürich Film Festival

 

 

PROGRAM PDF